kurye haber

Motosiklet kuryeleri arabamızın herhangi bir minibüsünden daha uzun mesafelerde ve daha kısa sürede seyahat edebilir, bu nedenden dolayı sebep her gün yolda daha fazla şey görmüyorsunuz? Kuryeler trafikte filtreleme ve onlara iyi şeyler kazandıran güvenceli olma özelliğine sahipler. Beyaz minibüs adamı karşısında avantaj. Bazı durumlarda, bisiklet kuryelerimiz, standart bir vanın yapması gereken dönemin üçte birinde bir paket teslim edebiliyordu!

bisiklet kuryeleri kurye sektöründe çok aşırı sayıda kuryenin hizmet sunmadığı bir niş, lakin bazı kuryeler sadece bisikletçi kuryeler kullanmayı uzmanlaştı! Her gün tüm gün scooter'lar ve bisikletler mevcut; müşterilerimizin ihtiyaçlarının farkındayız ve söz verdiklerimizi motosiklet kurye aracılığıyla teslim edebiliyoruz.

Geç ihale dokümanları, ingiltere'deki yukarı ve aşağı müşterilere birçok paket sunan motorlu kuryelerimiz için bir devamı uzmanlık alanıdır. Geç bir ihale dokümanınız varsa ve olası olan en kısa sürede bir hedefe ulaşmanız gerekiyorsa bisikletçi bir kuryeden daha iyi bir yol yoktur. Anahtarlar, pasaportlar, mektuplar, belgeler, koliler, tıbbi numuneler, parçalar, kan da dahil olmak üzere aşırı çeşitli paketler toplar ve teslim ederiz.

alternatif bir niş kurye servisinin patlamasıyla Londra ve ingiltere'yi, taksi firmalarını kuryeler şekilde ikiye katladıklarını, bisikletçi kuryeler oluyor ve 'Maraton' kuryeleri şehirler içinde size başlangıçta teslim ettiğimiz malları getirmek için uğraştığını ayrım ettiniz mi?

Bu yalnızca endüstrinin ilerlemesi ve evrim mi, yoksa kafaları aşan, etik ve çevresel konular üzerinde baskı yapan ya da kalabalık bir endüstri içinde ayakta duran baskı mıdır. Motosiklet kuryeleri markalar ve kuruluşlar içinde göze çarpanlara ne yaptıysa, motosiklet kuryelerinin şehir merkezlerinde çıkmak istediği şekilde hiper rekabet ortamında unutuluyor m.?

Evet, hala uzun mesafeli yolculuklar için en çok ulaşım şekli biziz ancak şehir merkezlerinde motosiklet kuryesinin egemenliğine ne olmuştu? Geçtiğimiz birkaç haftadır motosiklet taşıyıcıları meselesi için 'hızlı nakit için hızlı işler' eksikliğini şikayet eden çok aşırı sayıdaki forumda bulunuyorum.

Moto kurye endüstrisi kavga etmeyi durdurdu ve şimdi bazı kuruluşlar sırf hızlı para yapmak istiyorlar. Herhangi duruma, yağmura, trafiğe, yol kapanmasına ve ağır belgelere değişme ve ahenk kabiliyetimiz nedeniyle hala şehir merkezlerinde hakim olduğumuza inanıyoruz. Ortaya çıkan herhangi bir durum, rotamızı zahmetsizce değiştirebiliyoruz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “kurye haber”

Leave a Reply

Gravatar